skip to Main Content

Přihlášení se na Badoo snadno – recenze online seznamky

Přihlášení Se Na Badoo

Pokud ve svém běžném životě nemáte dostatek času, prostoru nebo možností k seznamovaní, pravděpodobně budete hledat jinou cestu. Popularita seznamek přes mobilní a webové aplikace narůstá. A nejen z uvedených důvodů. Řada lidí si přes tyto cesty hledá nové kontakty, přátelé nebo třeba společníky na cestování. Najít nové tváře nebo třeba vážný vztah vám tak může pomoci i seznamka Badoo.

Co to je Badoo

Badoo založil v roce 2006 Andrey Andreev a celkem rychle se zní stala hojně využívaná sociální síť. Jedná se o mobilní i webovou aplikaci, jejímž cílem je propojování lidí. Hledat zde nemusíte jen životní partnery, ale kamarádyflirt nebo jen tak někoho, s kým si budete moci chatovat.

Zdarma nebo za peníze

Badoo se navenek prezentuje jako bezplatná seznamka. A z větší části to tak i je. Zdarma je registrace a využívání vetší části obsahu. Ale existuje i placená verze. Platbou získáte tzv. „supermoc“, která vás zvýhodňuje v tom, že:

  • můžete vidět, kdo si vás dal do oblíbených,
  • zjistíte, komu se váš profil líbí,
  • můžete změnit volby při hodnocení (když na někoho změníte názor),
  • nabízí anonymitu při prohlížení apod.

Placené členství si můžete zaplatit na dobu neurčitou nebo i na určitou, třeba na týden, měsíc nebo klidně půl roku. Je to jen na vás. Kromě toho můžete využívat i „dobíjení kreditů“. Díky nim máte možnost nastavit si například lepší viditelnost profilu. Tedy že se vám u něj objeví ikonka, že jste online a vaše kontakty na vás mohou hned reagovat.

Přihlášení se na Badoo snadno

Registrace je jednoduchá a nemusíte kvůli ní mít založený účet u jiné aplikace. Ale můžete – přihlásit jde například přes profil Facebooku. Pokud to ale využít nechcete, nemusíte. Registrovat se můžete klidně jen přes svůj platný emailIhned po zaregistrování vás aplikace pustí mezi již zavedené profily. Bude vám nabízet ty, které budete podle nejrůznějších ukazatelů (věk, pohlaví apod.) preferovat.

Mladý pár se seznámil díky seznamce Badoo

Jak se v seznamce Badoo pracuje

Zobrazené profily si jednoduchým způsobem můžete prohlížet a pak třídit na ty, které vás zaujmou a které ne. Oblíbené si přesunete směrem k symbolu srdíčka, ostatní na druhou stranu. Aplikace po vás bude pravděpodobně chtít nahrát alespoň jednu fotografii. Určitě to udělejte. Nejen že si tím zvýšíte šanci komunikovat s více (zajímavými) lidmi, ale i pro vás to bude mít další výhodu. Ta spočívá v tom, že vám aplikace umožní vstup do zpráv – tedy do chatu, kde s kontakty nebo přáteli můžete komunikovat. Komunikace je ale v určité míře zpoplatněna – využíváním kreditů.

Výhody Badoo

  • snadná registrace
  • jednoduchá a intuitivní obslužnost
  • možnost navýšit si rozsah aplikace využitím placených služeb
  • celkem obsáhlá síť uživatelů

Nevýhody Badoo

  • nutnost sledovat výši kreditů v případě placené verze
  • vzhledem k automatickému odsouhlasení profilů vzniká pravděpodobnost, že v aplikaci bude řada falešných nebo nečinných účtů

5 častých dotazů – FAQ

Funguje Badoo i na Apple iOS?

Seznamovací aplikace je uživatelsky přívětivá nejen pro Android, ale pro Apple iOS. Jedná se nejen o mobilní, ale i webovou aplikaci.

Uvidí můj profil i někdo na internetu?

Aplikace je bezpečná a profil je zobrazován jen registrovaným uživatelům.

Mám placenou verzi a chci ji zrušit nebo omezit. Je to možné?

Ano, zrušení nebo změnu placeného členství je možné provést v nastavení profilu.

Je možné se přes Badoo seznamovat s lidmi v mém reálném okolí?

Ano, v nastavení si můžete zvolit lokalitu, odkud preferujete získávání a navazování nových kontaktů.

Co když budu mít dotaz nebo nějaký podnět – existuje podpora uživatelů?

Seznamka Badoo nabízí pouze kontaktní formulář.

5 z 5 - (30 hlasů)

Nejen studiem oboru Cestovní ruch mi byla otevřena možnost poznávat řadu neobvyklých míst, a ještě neobvyklejších lidí. Cestovat po světě, poznávat nové věci, seznamovat se s neznámým, to vše mě opravdu baví. Řada takto získaných zkušeností, a především má záliba v knihách a novinářské práci, mě přivedla k tomu předávat své znalosti dál, a to písemnou formou. Baví mě psát a sdělovat. To, o čem píšu znám, nebo jsem si to sama vyzkoušela.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhledat