skip to Main Content

Rondo recenze: Skvělá výhra od Pepco, Sparkys, Bambule a mnoho dalších

Recenze Rondo.cz Online Soutěže O Peníze I O Ceny

Hry, soutěže a odměny jsou zajímavým lákadlem pro zákazníky. Kdo by také nechtěl získat něco zadarmo, navíc nebo v nějaké výhodě. I proto je věrnostní portál Rondo.cz tak oblíbený. Pokud tento web ještě neznáte, přečtěte si naši praktickou recenzi. Co je to vlastně Rondo.cz a jak to celé funguje?

Co je to hra Rondo.cz

Internetové nakupování je prostě trendy. Je zábavné, pohodlné, bez omezení výběru zboží a služeb ve dne nebo v noci. Není proto divu, že se řada obchodů snaží využít situace a navnadit své zákazníky nejen k větším nákupům ale i zábavným hrám. U kterých pak mohou samozřejmě vyhrát zajímavé ceny. Takovou internetovou hrou je i Rondo, kde můžete dosáhnout na hodnotné odměny docela snadno.

Jak to celé funguje?

Na věrnostní web je navázána celá řada velmi atraktivních e-shopů. Pokud na jejich stránkách nakoupíte, můžete se tak jednoduše zapojit do soutěže. Za nákup totiž dostanete speciální body, kterým se říká Rondony. Ty fungují jako takové žetony, které vsázíte do hry.

Jak je možné se zapojit

Registrovaní zákazníci získají hned zkraje 3 motivační možnosti roztočení. Nejdřív si ale mohou vybrat, o co chtějí hrát, poté roztočí Rondo a během několik vteřin zjistí, jestli měli štěstí a něco vyhráli. Pokud chtějí točit dál mohou začít využívat právě body z obchodů. Jedno zatočení je za 100 Rondonů.

Hrát můžete i o samotné Rondony

Abyste získali nějaké body navíc, můžete se zúčastnit 60vteřinové hry o Rondony. Jednoduše si vsadíte na hru a hra vygeneruje vítěze, který získá Rondony všech hráčů, kteří se zúčastnili. Větší sázka dává větší šanci na výhru.

Jak se zaregistrovat na Rondo?

Je to velmi jednoduché. Stačí navštívit web Rondo a v horním pravém rohu kliknout na políčko „Registrovat se“. Poté vyplníte jednoduchý formulář – jméno, e-amil, heslo. Na e-mail vám vzápětí dojde potvrzovací zpráva, kterou svůj účet aktivujete. A hned dostáváte ta tři zatočení Rondem zdarma. V profilu si navíc můžete nastavit další údaje, nebo dobíjet své Rondony. V obchodech jejich získáním obdržíte kód, který pak zadáváte v profilu a proměňujete jej na Rondony. Máte zde také přehled o výhrách a můžete si změnit i heslo.

Zahrajte si o různé ceny přes internet

Jaké další výhody má Rondo

Na webu je také speciální e-shop, kde je nabízeno více než 200 nejrůznějších produktů, na které je díky kreditům Ronda možné získat velmi pěknou slevu.

Možnou nevýhodou je pro někoho třeba stále ještě omezený počet zapojených obchodů nebo to, že chybí případná telefonická podpora.

Jaké výhry je možné očekávat?

  • Elektroniku, jako jsou chytré mobilní telefony, SMART televize, Sony Playstation 4 Pro, Hifi systémy
  • Stavebnice LEGO
  • Koloběžky a elektrokoloběžky
  • Peněžité výhry

Které obchody jsou zapojeny

Web Rondo spolupracuje s celou řadou předních známých i méně známých e-shopů. Za zmínku stojí například oblíbený obchod s dětskými hračkami Bambule a Sparkys, známé chovatelské potřeby PetCenter, obchod s domácí mi potřebami doplňky PEPCO, IT obchod CMFOR STORE, nebo tře ba parfumerie FAnn.

Věrnostní web je velmi zajímavá alternativa ke klasickým pobídkovým marketingovým činnostem firem. Má výhody v tom, že je zábavný a spojuje více partnerů, takže je díky němu nakupování mnohem příjemnější. A hlavně v tom, že na rozdíl od řady různých rádoby slev a akcí se zde jedná o reálné výhry.

Vaše časté dotazy

Je možné získat nějaké Rondony navíc?

Ano, například 300 Rondonů za to, že v profilu ověříte své telefonní číslo. Mimo to i za to, že do soutěže zapojíte někoho dalšího. Tak můžete dostat dalších 350 Rondonů.

Má Rondo i mobilní aplikaci?

Ano, mobilní aplikace se jmenuje Rondovník, funguje pro Android i iOS. Po stažení a přihlášení se do Rondovníku můžete dostat Rondony jako bonus.

Je platnost Rondonů omezená?

Ano, ale jenom pro účty, které jsou více jak 2 měsíce zcela neaktivní.

Vyhrál jsem, co mám dělat?

Pokud jste vyhráli Rondony, hned vám budou připsány. Pokud jste vyhráli věcnou cenu, budete obratem vyzváni k vyplnění adresy nebo čísla účtu podle typu výhry. Věcné ceny posíláme na adresu, finanční výhry na účet.

Jak reklamovat výhru, když se poškodila?

Dejte co nejdříve vědět portálu Rondo – reklamaci vyřeší za vás.

4.8 z 5 - (25 hlasů)

Nejen studiem oboru Cestovní ruch mi byla otevřena možnost poznávat řadu neobvyklých míst, a ještě neobvyklejších lidí. Cestovat po světě, poznávat nové věci, seznamovat se s neznámým, to vše mě opravdu baví. Řada takto získaných zkušeností, a především má záliba v knihách a novinářské práci, mě přivedla k tomu předávat své znalosti dál, a to písemnou formou. Baví mě psát a sdělovat. To, o čem píšu znám, nebo jsem si to sama vyzkoušela.

2 komentářů k zobrazení

  1. Najde se vůbec nějaký skutečný výherce? Hraju Rondo asi už tak rok a téměř pravidelně, sem tam si i dobiji rondony přes mobil, nějaké mám i z nákupu a stále nic. Vždy se dostanu k tomu, že už mi chybí poslední dílek a to je vše. Fakt bych chtěla vědět, zda se tam dá vyhrát, nebo je to jen ztráta času.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhledat