skip to Main Content

eDarling: Proč si vybrat tuto seznamku

EDarling Seznamka Recenze A Zkušenosti

Recenze: seznamka eDarling

Nedaří se vám najít partnera? Selhávají všechny ověřené způsoby seznámení? Pak je třeba jít s dobou. Stejně jako se téměř veškerý společenský život přesunul ve formě sociálních sítí na internet, přesunuly se tam i možnosti snadnějšího seznámení. Jistě už jste slyšeli o celé řadě online seznamek. Ovšem každá je trochu jiná a nabízí jinou naději na seznámení. Naše recenze eDarling vám může pomoci s výběrem té nejlepší pro vás.

Seznamka, která je funkční

Celkem spolehlivě se dá říct, že eDarling patří mezi ty lepší online seznamky. Je to dáno tím, že patří mezi oblíbené a hodně využívané seznamky. Díky tomu sdružuje opravdu početnou uživatelskou základnu, což je to nejdůležitější – fungující profily a opravdový výběr možných partnerů.

Reálné seznámení

Seznamka má velmi dobrou základnu i u nás. Ale současně funguje i celosvětově. V zahraničí má označení EliteSingles. Cílem této platformy je reálné seznámení a navázání skutečného vztahu, proto se ráda prezentuje jako „seznamka pro náročně“. A není to úplně od věci. Cílovou skupinou jsou dospělí lidé, největší zastoupení pak mají osoby ve věku 30–55 let.

Co seznamka eDarling nabízí

Výjimečnost seznamky souvisí především s cílem pomoci najít uživatelům skutečné vztahy a eliminovat falešné nebo dlouho neužívané profily. Výhodou je pak dlouhá doba, po kterou na trhu působí (založená byla už v roce 2008) – nabyté zkušenosti a neustálý vývoj služby jsou prostě znát.

 • Kvalita – se odráží v tom, že jsou všechny profily ručně kontrolovány, dokonce kolem 65 % lidí, kteří ji využívají, mají vyšší vzdělání.
 • Profesionalita – přiřazování a navrhování vhodných protějšků je založeno na unikátní metodě, které vědeckým způsobem využívá data z osobnostního testu.
 • Fungující zákaznický servis a poradna.

Speciální metoda vyhledávání partnera

Seznamka má dokonce registrovanou značku pro metodu vyhledávání partnerů, na které založila vlastně celou filosofii a strategii. eDarling® metoda tak využívá k propojení osob řadu demografických dat, jako je vzdělání, věk, zájmy, ale také vlastnosti atd. Z toho důvodu je dobré pro co nejlepší shodu a pravděpodobnost seznámení vyplnit svůj profil co nejpečlivěji.  A i proto stojí za zmínku celkem šikovná poradna, kde vám mohou dokonce doporučit, které fotografie se na profil hodí nejvíce a jakých chyb se vyvarovat. V testu se připravte i na zaškrtávací otázky, jejichž cílem je co nejvíce zmapovat vaši osobnost.

Jak se na eDarling registrovat

Registrace probíhá celkem jednoduše. Vlastně zadáte své pohlaví a pohlaví hledaného protějšku a hned se dostanete na další krok, kterým je právě osobnostní test. Ten je účelně celkem obsáhlý, takže se do něj pusťte ideálně ve chvíli, kdy na něj budete mít vážně čas. A to klidně i několik desítek minut. Ale jak jsme psali, opravdu se vyplatí vyplnit co nejvíce, takže času nelitujte.

Je eDarling zdarma nebo za poplatek?

Tato seznamka je v základní verzi zdarma. Ale ta verze je opravdu základní a slouží spíše k tomu, abyste si vyzkoušeli, že vám bude systém sedět, že pro vás bude uživatelky přijatelný a podobně. Z této free verze se nedostanete na vyhledávání partnerů. Je možné ale přijímat návrhy a také můžete zobrazovat fotografie, což spousta jiných online seznamek v základu vůbec nenabízí. Pro využívání plnohodnotné verze je pak třeba zaplatit poplatek.

Cena

Poplatky za využívání služby jsou v podstatě průměrné. Platby jsou zárukou, že můžete využívat všechny funkce, budete komunikovat s opravdovými zájemci o seznámení, a hlavně se nebudete zdržovat falešnými nebo prázdnými profily.

 • 1 měsíc za 599 Kč
 • 3 měsíce (cena za měsíc je 539 Kč)
 • 6 měsíců (cena za měsíc je 429 Kč)

Vyzkoušet můžete jakoukoli variantu. A je třeba říct, že u této platformy se vyplatí i dlouhodobé členství, i když doufáte v rychlé seznámení. Je to dáno tím, že seznamovací metoda je opravdu důkladná a návrhy protějšků pro vás jsou vybírány velmi podrobně. Denně tak budete dostávat jen asi do 20 návrhů, u jiných seznamek to bývají i vyšší desítky návrhů za den.

Co nabízí plnohodnotné členství?

 • Možnost plnohodnotné komunikace, například prostřednictvím chatu,
 • zobrazování všech fotek, žádné rozostřováni,
 • informace o tom, kdo se dívá na váš profil,
 • 20 vhodných nabídek denně.

Rozhraní eDarling

Dlouhodobé zkušenosti a požadavky klientů si vývojáři seznamky berou opravdu k srdci. Využívat ji tak můžete na příjemném webovém portále nebo si ji klidně stáhnete ve formě aplikace do svého chytrého mobilního telefonu. Verze pro iOS a Android je samozřejmostí, stažení z Apple Store a Google Play je bezproblémové a rychlé. Aplikace má navíc asi jen 10 MB, takže vám telefon nijak nezahltí.

Výhody eDarling

 • Velké množství profilů v české i zahraniční verzi,
 • intuitivní funkce,
 • příjemně vyvážený poměr žen a mužů,
 • propracované návrhy potenciálních partnerů.

Nevýhody

 • Pro plnohodnotné využívání je třeba zaplatit poplatek,
 • bez výpovědi se platby automaticky strhávají na další období.

FAQs – vaše časté dotazy

Je eDarling vhodný i na flirtování?

Na flirtování je lepší využívat seznamky k tomu přímo určené. eDarling si zakládá na tom, že se snaží navazovat trvalé vztahy. Ale samozřejmě je jen na vás, jak budete službu využívat.

Seznámím se na eDarling snadněji než třeba v baru?

Určitě cíleněji. Bary nejsou vždy nejlepší místo na seznamování, zvlášť pokud hledáte trvalý vztah. Na internetu nemusíte reagovat hned, můžete si vše promyslet, hodnotit vlastnosti, vzhled podle fotografií a mnoho dalšího. Online seznamky obecně nabízí lepší prostředí než bar.

Existuje nebezpečí seznámení online?

Online seznamky nemohou vyřešit vše, ale snaží se eliminovat výskyt nepravd a samozřejmě nevhodného chování. Pokud něco takového někdy zaznamenáte, ihned vše vývojářům nahlaste.

Kolik otázek může mít osobnostní test eDarling?

Test má až 280 otázek.

V čem ještě je eDarling jiný?

Na testech a práci se vztahy spolupracuje řada vědeckých a vztahových osobností, na jejichž základě byla zpracována i patentovaná seznamovací metoda.

Jaké jsou alternativy k seznamce eDarling?

Vyzkoušet můžete například tyto seznamky:

Zkušenosti zákazníků

Já jsem se seznamkou spokojený hodně. I když ne od prvního okamžiku. Nabídky mi totiž chodily hlavně na ženy, které byly od mne hodně vzdálené – myslím tím třeba přes celou republiku. Ale rovnou musím uznat, že to nebyla chyba seznamky, ale moje – nezadal jsem tam správné požadavky. Naštěstí to jde upravit i zpětně a pak se mi dařilo navazovat kontakty blíže z mého okolí, což mi vyhovuje. A opravdu hodně nabídek na seznámení odpovídá tomu, co hledám.

Jan S.

Seznamku eDarling jsem si nevybrala náhodou, ale proto že mi ji doporučila kamarádka. Ta ji využívá už dlouho, ona (tedy na rozdíl ode mne) hledá vztahy tak na rok na dva, takže je na seznamce vlastně pořád. A rozhodně se jí daří potkávat pořád nové a nové kluky. Já hledám spíš opravdovou lásku. Seznamka se mi líbí hlavně v tom dlouhém osobnostním testu, který mě nasměroval na profily, které mě zajímají. Asi bych se k nim tak snadno při ručním nastavování a vyhledávání nedostala. No, toho vysněného jsem sice zatím nenašla, ale určitě ho dál budu hledat tady…

Martina M.

5 z 5 - (25 hlasů)

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhledat