skip to Main Content

Be2: Recenze online seznamky

Be2 Seznamka Recenze A Zkušenosti

Recenze: seznamka Be2

Pokud hledáte alternativní možnosti seznámení, nebo prostředí, které prostě nabízí velké množství osob chtivých seznámení, pak se zaměřte na online seznamky. V současné době jich existuje už celá řada a někdy je trochu složitější se v nich vyznat. Všechny totiž mají svá pro i proti a záleží hodně na vašich představách, abyste využívali tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. A pomůže vám třeba najít životní lásku. Mezi jednu z nejznámějších patří be2. Je tu recenze: seznamka be2.

Proč je be2 jednou z nejznámějších

Velkou oblibu si seznamka získala hned z několika důvodů. Předně nabízí opravdu velké množství profilů. Seznamka totiž funguje v podstatě celosvětově, takž svůj protějšek nemusíte hledat jen v naší nebo třeba Slovenské „kotlině“, ale doslova kdekoli. Dále je seznamka určená pro osoby nad 18 let, a i když preferuje vyhledávání skutečného vztahu, snadno zde můžete navázat i přátelství nebo flirt.

Seznámení na úrovni

Celý projekt vznikl už v roce 2004, takže za tu dobu nabízí seznamovací prostor už milionům uživatelů. Tento čas platforma navíc využila i k dalšímu rozvíjení, takže poskytuje celkem hodnotné a komfortní služby. Velká váha významu je pak kladena především na specifickou vědeckou metodu, která má za úkol vyhledávat co nejvíce vám odpovídající protějšek.

Co seznamka be2 nabízí?

 • Anonymita – ochrana osobních údajů hraje klíčovou roli. Díky tomu máte jistotu, že vaše údaje a kontakty neuvidí žádný z členů, dokud vy se nerozhodnete jinak.
 • Videohovory – pokud vás někdo zaujal a cítíte to pravé jiskření, možná budete chtít na schůzku. Ale pokud máte ještě nějakou nejistotu, pak můžete snadno vyzkoušet videohovor. Konverzace může vaše nadšení posílit. Nebo takto snadno na dálku zjistíte, že chcete hledat někoho jiného.
 • Bezpečnost komunikace – videohovory jsou chráněné pomocí 128bitového SSL šifrování. Připojení tak neuvidí žádná třetí strana.

Jak na be2 na přihlášení a registraci

Registrace je celkem intuitivní, všemi kroky vás postupně provede program. Vyplníte dotazník a osobnostní profil. Díky tomu dojde ke generování algoritmů, které zpracují vaše podklady a budou vám postupně nabízeny profily možných partnerů.

Je třeba upozornit na to, že platforma má spoustu vychytávek, které můžete a nemusíte využít.  A je dobré si jimi projít. Věnujte pozornost tomu, jestli chcete, aby za vás služba někdy posílala zprávy, nebo jinak sama aktivně napomáhala ve vyhledávání. Vše jde ale celkem jednoduše nastavit na míru.

Přihlášení

Registraci a přihlášení najdete hned na úvodní stránce webu.

Je be2 zdarma nebo za poplatek?

Seznamka se prezentuje jako jedna z těch, které nabízí možnost vyzkoušení zdarma. Svým způsobem je to pravda, ale jako u většiny podobných aplikací, vás ani tato tak úplně nepustí do plnohodnotné verze. Zdarma se můžete zaregistrovat, a tak trochu si oťukat funkce. Ale k hledání vztahu nebo ke kontaktování druhých to nestačí. Pokud to chcete pořádně rozjet, rozhodně se vyplatí placená verze.

Proč se platí?

Odpověď na tuto otázku není jen jedna. Samozřejmě, že si chtějí tvůrci vydělat a mít finanční prostředky na další rozvoj. Ale důvody jsou i prozaičtější. Například to, že když už si někdo zaplatí členství, tak má opravdu zájem službu využívat a někoho si najít. Díky tomu se tak eliminují prázdné účty nebo profily, které jsou x let založené a nikdo na nich nefunguje.

Cena

Na výběr je ze tří variant:

 • 1 měsíc za 699 Kč
 • 3 měsíce (cena za měsíc je 599 Kč)
 • 6 měsíců (cena za měsíc je 399 Kč)
Důležité je, že k prodlužování platnosti dochází automaticky, takže se vám jednoduše strhne částka a pokračujete dál. Pokud ale pokračovat nechcete, musíte službu vypovědět, a to minimálně 14 dní před vypršením předplatného. Výpověď by pak měla být písemná a odeslaná do sídla společnosti.

Co získáte v plném VIP členství

 • Možnost plnohodnotné komunikace – přijímání a odesílání zpráv, videohovory,
 • viditelnost fotografií,
 • přehled o uživatelích, i o tom, zda jsou aktuálně online,
 • možnost dávat like nebo křížek v případě nezájmu,
 • využívat různé hry, které „prolomují ledy“ a navozují vztahy.

Rozhraní be2

Seznamka výborně funguje na klasickém webu. Ale je jasné, že ji její uživatelé potřebují neustále, aby o nějaký zajímavý kontakt nebo komentář nepřišli. Proto je k dispozici i šikovná aplikace pro systémy iOS i Android.

Funkce seznamky be2

Mezi oblíbené funkce patří samozřejmě možnost hodnotit. To v reálu znamená, že můžete třeba poslat symbol srdíčka někomu, kdo vás zaujal, nebo snadno odmítat nabídky, které se vám nezamlouvají. Super je možnost používat videohovoryVědecká metoda vyhodnocování samozřejmě počítá s tím, že třeba v průběhu času budete chtít své požadavky upravovat. To klidně můžete, systém sám automaticky vygeneruje nové nabídky. Automaticky budete mít hned po registraci 15 kontaktů a další průběžné návrhy profilů, které se k vám nejvíce hodí.

Výhody be2

 • Velké množství profilů,
 • možnost volit, kdo bude vidět vaše údaje a kdo ne,
 • základní nabídka ve free verzi,
 • možnost najít skutečný vztah.

Nevýhody

 • Pro plnou verzi je třeba zaplatit členství, cena není úplně nízká,
 • automatické obnovování členství.

FAQ

Jak funguje seznamka be2?

Po zadání vašich údajů do profilu, dojde k vygenerování kontaktů, které by se k vám nejvíce hodily. Je možné je kontaktovat ve zprávách nebo videohovory, popřípadě vyzkoušet nějakou hru k poznání druhého.

Mohu někde nahlásit případné nevhodné chování nějakého člena?

Ano, u seznamky be2 funguje dobrá podpora a pokud zaznamenáte nějaké nepřístojné chování, můžete kromě blokace profilu kontaktovat správce a na toto chování upozornit.

Jak zrušit účet na be2?

V nastavení je možné zvolit ukončení prémiového členství, je ale doporučováno poslat výpověď i písemně, vždy nejpozději do 14 před ukončením předplatného.

Aplikace be2 má hodně nastavení, proč?

Cílem je vytvořit vám co nejpohodlnější prostředí, ve kterém si sami můžete nastavit rozsah toho, co chcete využívat. Můžete celou platformu ovládat úplně sami nebo si s navazováním kontaktů nechat trochu pomáhat.

Mohu na be2 hledat jen přátelský vztah?

Ano, samozřejmě. Ale primárně je seznamka určena pro vyhledání opravdové lásky a vážného vztahu. Je proto možné, že většina kontaktů bude zaměřená tímto směrem.

Další alternativy k seznamce Be2?

Vyzkoušet můžete i tyto seznamky:

Zkušenosti

Já jsem se seznamkou spokojená. Už od počátku po přihlášení mi navrhla zajímavé profily, které se ke mně fakt docela hodně hodily. Byla jsem na třech schůzkách a všechny byly moc příjemné. Přišli normální chlapi, vypadali v reálu jako na fotkách a nic nepřehrávali. Momentálně s jedním z nich chodím a rádi se bavíme tím, že se naše cesty sešly tako moderně 😊

Vendula J.

Mě seznamka be2 hodně baví, i když jsem na ní jen krátce. Původně jsem měl v úmyslu vyzkoušet jen její neplacenou formu. Ale když už jsem byl v tom (a hlavně ta neplacená toho moc neřekne), rozhodl jsem se dát tomu aspoň čtvrt roku. Do žádného vztahu neletím po hlavě a myslím si, že jsem celkem dost náročný. Přesto je to teprve první seznamka, co mi našla několik zajímavých profilů, se kterými si píši. Myslím, že to může mít velký potenciál, tak uvidíme…

Marek S.

5 z 5 - (4 hlasy)

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhledat